PROJEKT

indywidualny

PROMOCJA – projekt indywidualny gratis*

Zgłoszenie

Jeśli jesteście zainteresowani projektem indywidualnym koniecznie skontaktujcie się z nami! Możecie to zrobić za pomocą formularza, Facebooka, mailowo lub telefonicznie. Wybierzcie najbardziej odpowiadającą Wam opcję 😉

Ankieta

Jak tylko otrzymamy od Was wiadomość o chęci wspólnego zaprojektowania wymarzonego zaproszenia ślubnego wyślemy Wam krótką ankietę do uzupełnienia. Możecie ją również wypełnić od razu przy zgłoszeniu (ANKIETA). Znajdziecie w niej najważniejsze pytania dotyczące tego jak wyobrażacie sobie swoje zaproszenia, jakie są Wasze oczekiwania, upodobania itp. Im więcej informacji uda nam się od Was uzyskać tym lepiej będziemy mogli dopasować projekt do Waszych oczekiwań.

Zaliczka*

Zanim przystąpimy do etapu projektowania prosimy o wpłatę kwoty 50 złotych. Mamy dla Was niespodziankę - jeśli zdecydujecie się na zamówienie zaproszeń kwota ta zostanie odjęta od ostatecznej opłaty za zamówioną papeterię. Oznacza to, że projekt indywidualny jest GRATIS!

Projektowanie wstępne

W oparciu o wskazówki udzielone przez Was w ankiecie przygotowujemy dla Was trzy propozycje zaproszeń ślubnych. Wysyłamy Wam zdjęcia przygotowanych projektów.

Wybór projektu

Z trzech otrzymanych projektów wybieracie jeden, który najbardziej Was zauroczył. Jeśli chcielibyście wprowadzić do niego jeszcze jakieś zmiany - dajcie znać!

Projektowanie finalne

Na tym etapie dopracowujemy ostatecznie projekt i wprowadzamy ewentualne zmiany do projektu. Następnie wysyłamy Wam zdjęcia efektu końcowego.

Akceptacja projektu

Po wysłaniu projektu zaproszenia ślubnego czekamy na akceptację z Waszej strony. Oczywiście możemy również wysłać Wam próbkę zaproszenia. Koszt próbki to cena pojedycznego zaproszenia i koszty wysyłki 10 złotych.

Zamówienie

Jak tylko uzyskamy od Was ostateczną akceptację zaproszenia możemy przystąpić do procesu zamawiania zaproszeń.