ANKIETA

projekt indywidualny

Jeśli zgłosiliście juz chęć skorzystania z oferty projektu indywidualnego wypełnijcie poniższą ankietę. 

  • W PONIŻSZYM PLIKU W PUNKTACH ZOSTAŁY WYMIENIONE DANE, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE PRZY REALIZACJI INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW
  • PROSIMY ODPOWIEDZIEĆ KOLEJNO NA WSZYSTKIE PODPUNKTY DOTYCZĄCE PROJEKTU
  • JEŚLI JAKIŚ PODPUNKT NIE DOTYCZY WYBRANEJ PRZEZ PAŃSTWA OPCJI PROSIMY O DOPISEK "NIE DOTYCZY"
845
Projekt indywidualny
Jeśli indywidualny projekt ma być wzorowany, na którymś z gotowych wzorów, proszę podać jego nazwę/wkleić link.
Proszę zaznaczyć wszystkie warianty, które Państwa interesują.
Czy jest jakiś styl lub motyw np. kolor, kwiat, owoc lub inny element, który mamy uwzględnić w projektach? Może przyświeca Wam jakaś myśl przewodnia, zgodnie z którą będzie można spójnie i estetycznie zaaranżować całe przyjęcie. Wszelkie zdjęcia z inspiracjami będą bardzo przydatne.
Napiszcie coś na swój temat – jakie są Wasze zainteresowania, wspólne pasje, coś charakterystycznego - jeśli jest to coś, do czego chcielibyście nawiązać w zaproszeniach.
Jaki styl/charakter mają mieć zaproszenia – elegancki/rustykalny/minimalistyczny/nowoczesny?
Prosimy określić jakie kolory mają pojawić się w zaproszeniach. Można też, podesłać linki do zdjęć lub projektów naszych zaproszeń, których odcienie się podobają, zdjęcia Waszej sali weselnej, zdjęcie wymarzonego bukietu, wybranej sukni czy butów itp.
Jakie czcionki Wam się podobają? Czy liternictwo w zaproszeniach ma mieć charakter elegancki/ minimalistyczny/graficzny/ odręczny (kaligrafia)?
Jakie grafiki na zaproszeniach się Wam podobają ? Motywy: kwiatowe/roślinne/ graficzne np. piktogramy/ motywy koronek /eleganckie wzory/ ozdobne ramki/ w stylu retro np. kropki, paski/ elementy rustykalne np. drewno itd.
Jeśli chcą Państwo w zaproszeniach umieścić jakiś cytat proszę go tutaj wpisać.
Jeżeli mają Państwo własną treść, którą chcą umieścić na zaproszeniu proszę ją wkleić.
R.S.V.P. to prośba o potwierdzenie przybycia w danym terminie. Należy podać datę potwierdzenia przybycia i dane kontaktowe pary młodej (lub osób zajmujących się organizacją ślubu) np. maile i telefony.
Prosimy wypisać ilość dodatkowych wkładek oraz jakie informację mają się tam znaleźć. W przypadku zaproszenia składanego bez wkładek proszę wpisać „nie dotyczy”. Na dodatkowych wkładkach mogą być umieszczone np. takie informacje jak: RSVP, wierszyki o prezentach, rebusy o prezentach, mapka, oś czasu, plan ceremonii, informacja o noclegu/transporcie/poprawinach.